Město Libáň > Dění ve městě > Aktuality

Novější 1 3 9 18 26

Pozvánka na Foerstrovy dny

Obecně prospěšná společnost Foerstrovy dny, hudební festival srdečně zve na koncert libereckého dětského pěveckého souboru Severáček v sobotu 23. září 2017 od 15.00 hodin v libáňském kostele sv. Ducha.

Program oslav výročí 120 let školy v Libáni

Program oslav výročí 120 let školy v Libáni. Více zde:

Pozvánka na Velišské Posvícení ve Veliši

Obec Veliš u Jičína všechny srdečně zve na tradiční Velišské Posvícení: více zde:

Pozvánka na oslavy výročí 120 let školy v Libáni

Pozvánka na oslavy výročí 120 let školy v Libáni. Více zde:

Pozvánka na cvičení TABATA

Fit club Libáň Vás všechny zve na první poprázdninové cvičení TABATA, které se koná v tělocvičně ZŠ Libáň a to v pátek 22. září 2017 od 18 ti hodin.Čeká Vás účinný trénink na hubnutí a formování postavy, lekce zdravé výživy a skvělý proteinový šejk. Další lekce probíhají každý pátek od 18 ti hodin.

zář 22

Pozvánka na Poetický podvečer s křeslem pro hosta

Obecně prospěšná společnost Foerstrovy dny, hudební festival Vás zve na zahájení 8. sezóny tzv. Poetických podvečerů s křeslem pro hosta. Jako první usedne do křesla pro hosta senátor Tomáš Czernin z Dymokur, a to  již tento pátek 22. září 2017 od 18.00 hodin v obřadní síni městského úřadu.

Domov seniorů Vlčí pole - Den otevřených dveří

Domov seniorů Vlčí pole zve na Den otevřených dveří. Více zde:

zář 21

Nové číslo Libáňských novin

Městský úřad Libáň oznamuje občanům, že je v prodeji nové číslo Libáňských novin. Noviny lze zakoupit na podatelně Městského úřadu a v  Trafice na náměstí v Libáni.

zář 19

Nabídka zaměstnání_Inproma, spol. s r.o. Křinec

Společnost Inproma, s r.o. Křinec, přijme nové zaměstnance na pozice Kontrolor kvality, Seřizovač CNC, Technolog.

zář 16

TJ Sokol Libáň - Pozvánka na víkendová utkání

Tělovýchovná jednota Sokol Libáň Vás zve na víkendová utkání v kopané. Více zde:

Novější 1 3 9 18 26

Mapový geoportál území města Libáň

Kotlíkové dotace

MZ-iP_261x96.gif

Městský úřad Libáň - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

Bude-li zde provozovat praxi dětský lékař(ka), přihlásili byste k němu své dítě ?

Od 15. 1. 2017 10:54 celkem hlasů: 120