Město Libáň > Dění ve městě > Aktuality

bře 09

Pošta Libáň informuje

Česká pošta - pobočka Libáň informuje občany, že v pátek 9.3.2018 bude z provozních důvodů otevřena pouze do 15h.

bře 06

Nepoteče voda z důvodu opravy havárie vodovodu

Informujeme občany, že z důvodu HAVÁRIE vodovodního řadu na Sídlišti, bude přerušena dodávka vody v celém městě cca v době 10:45h - 14h.

led 06

Loutkové divadlo Martínek Vás zve na pohádku Začarovaný mlýn

Loutkové divadlo Martínek Vás zve na pohádku Začarovaný mlýn. Více zde:

pro 29

Pozvánka na 39. veřejné zasedání Zastupitelstva města Libáň

Starosta města Libáň pan Jaromír Přibyl svolává 39. veřejné zasedání Zastupitelstva města Libáň,které se bude konat ve velké zasedací místnosti

pro 25

Pozvánka na Štěpánskou DISCO zábavu

Sbor dobrovolných hasičů Libáň srdečně všechny zve na tradiční Štěpánskou DISCO zábavu. Více zde:

pro 21

Pošta Libáň oznamuje!

Pošta Libáň oznamuje změnu pracovní doby ve dnech 27.12. - 28.12. 2017. Více zde:

pro 21

Prodej vánočních kaprů v Libáni.

Prodej vánočních kaprů se uskuteční na náměstí v Libáni ve dnech 21.12. - 23.12.2017 vždy  od 8.00 do 16.00 hodin.

pro 20
pro 16

Loutkové divadlo Martínek uvádí POHÁDKU O SLUNCI

LOUTKOVÉ DIVADLO MARTÍNEK VÁS ZVE NA POHÁDKU O SLUNCI. Více zde:

pro 15

Hledá se pes!!!

Dne 11.12.2017  se ztratila černá fenka /voříšek/ slyšící na jméno NELY. K cizím lidem nedůvěřivá. NELY je menšího vzrůstu, na krku má